Zamówienia
Świąteczne

Zapraszamy do składania zamówień. Formularz już dostępny! Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Zapracowani mamy coraz mniej czasu na przygotowanie Wigilijnej kolacji. Pazibroda jak co roku daje możliwość zakupienia tradycyjnych świątecznych potraw.
Formularz zamówień

Spotkanie
Opłatkowe

Zbliża się czas planowania spotkań opłatkowych w firmach, urzędach. Pazibroda z przyjemnością ugości Was w swoich progach. Zorganizuje niezapomniany wieczór z tradycyjną, polską kuchnią (indywidualnie ustalonym menu) i kolędami w tle. Świąteczna atmosfera gwarantowana!
Więcej

Prezenty
z Pazibrody

Idealny prezent na Święta! Kupony podarunkowe o wartości 50 zł, 100 zł i 200 zł oraz Kosze świąteczne pełne wyrobów Pazibrody będą z pewnością miłą niespodzianką dla każdego miłośnika tradycyjnej kuchni chłopskiej. Ich zawartość dopasujemy do indywidualnych życzeń.
Zamów

Sylwester
z Pazibrodą

Zapraszamy do wspólnego powitania Nowego Roku 2020, z płonącym ogniskiem w tle, pokazem fajerwerków i kieliszkiem wina musującego. Zabawę sylwestrową poprowadzi DJ, a Pazibroda zapewni najwyższej jakości potrawy i obsługę. Zaczynamy o 19.00
Więcej

Z przyjemnością informujemy, że Gospoda Pazibroda po raz kolejny znalazła się w najnowszej edycji prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Goult&Millau 2019.
Przypominamy, że rekomendację otrzymują restauracje i hotele, które zdobyły co najmniej 10 punktów w ocenie niezależnych krytyków kulinarnych. Obecność Pazibrody w tej publikacji świadczy o światowym poziomie serwowanych potraw, obsługi kelnerskiej oraz wspaniałej atmosferze panującej w lokalu. Wyróżnienie to stanowi wyzwanie dla Zespołu Pazibrody i zobowiązanie nie tylko do utrzymania obecnego poziomu, ale do sięgania jeszcze wyżej.
Dziękujemy naszym Gościom za cenne uwagi i spostrzeżenia. Bez nich nie osiągnęlibyśmy aż tak wiele.
Zespół Pazibrody.

Galeria Pazibroda

Idealny wypoczynek i świetna kuchnia w pięknej okolicy.

Szybki kontakt

restauracja@gospoda-pazibroda.pl
Telefon: 29 71 71 720 lub 29 71 42 732
Telefon kom. 509 851 801
fax: 29 71 42 734

CHRZANOWO 2
06-200 MAKÓW MAZ.

Aktualności

20 styczeń 2017
18 styczeń 2017
10 styczeń 2017

Search