Zamówienia
Świąteczne

Zapraszamy do składania zmówień na potrawy polskiego stołu wielkanocnego. Formularz zamówienia jest już dostępny. Prosimy o jego pobranie, uzupełnienie i po zapisanniu wysłanie na nasz adres mailowy. W razie problemów prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.
Formularz zamówienia

Pierwszy
Dzień Wiosny

21 marca w sobotę będziemy żegnać Zimę. Pazibroda zaprasza do zabawy dzieci i dorosłych, którzy chcą sobie przypomnieć, lub poznać staropolskie zwyczaje. Na uczestników zabawy będzie czekać rozgrzewająca herbata. Zabawa odbędzie sie w godzinach popołudniowych.
Więcej

Rodzinne
Malowanie Pisanek

5 kwietnia (Niedziela Palmowa) zapraszamy swoich Gości na rodzinny obiad, połączony ze wspólnym malowaniem pisanek. Pazibroda zapewnia jaja i inne materiały do przygotowania barwnych pisanek. Gwarantujemy świetną zabawę i jak zwykle smaczne potrawy.
Rezerwuj

Rodzinne Święta
z Pazibrodą

W tym roku Pazibroda otwiera swoje progi dla Gości chcących spędzić Święta Wielkiej Nocy na łonie mazowieckiej wsi, w ciszy i spokoju. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną także z myślą o rodzinach z dziećmi. Niech te Święta będą wyjątkowe.
Więcej

Z przyjemnością informujemy, że Gospoda Pazibroda po raz kolejny znalazła się w najnowszej edycji prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Goult&Millau 2020.
Przypominamy, że rekomendację otrzymują restauracje i hotele, które zdobyły co najmniej 10 punktów w ocenie niezależnych krytyków kulinarnych. Obecność Pazibrody w tej publikacji świadczy o światowym poziomie serwowanych potraw, obsługi kelnerskiej oraz wspaniałej atmosferze panującej w lokalu. Wyróżnienie to stanowi wyzwanie dla Zespołu Pazibrody i zobowiązanie nie tylko do utrzymania obecnego poziomu, ale do sięgania jeszcze wyżej.
Dziękujemy naszym Gościom za cenne uwagi i spostrzeżenia. Bez nich nie osiągnęlibyśmy aż tak wiele.
Zespół Pazibrody.

Galeria Pazibroda

Idealny wypoczynek i świetna kuchnia w pięknej okolicy.

Szybki kontakt

restauracja@gospoda-pazibroda.pl
Telefon: 29 71 71 720 lub 29 71 42 732
Telefon kom. 509 851 801
fax: 29 71 42 734

CHRZANOWO 2
06-200 MAKÓW MAZ.

Aktualności

20 styczeń 2017
18 styczeń 2017
10 styczeń 2017

Search