Święto
Młodego Wina

21 listopada (czwartek) Pazibroda zaprasza wszystkich smakoszy wina! Jest to świetna okazja do spędzenia czasu ze znajomymi oraz skosztowania pierwszego wina z tegorocznych zbiorów w akompaniamencie tradycyjnych pysznych potraw kuchni staropolskiej.
Rezerwuj

Andrzejki
z Pazibrodą

Zgodnie z tradycją Pazibroda zaprasza do wspólnej Zabawy Andrzejkowej z wróżbami!!! W sobotę 23 listopada zabawę poprowadzi D.J., kuchnia zatroszczy się pyszne dania, a atmosfera panująca w Gospodzie sprawią, że ten wieczór pozostanie na długo w Państwa pamięci.

Więcej

Sylwester
z Pazibrodą

Zapraszamy do wspólnego powitania Nowego Roku 2020, z płonącym ogniskiem w tle, pokazem fajerwerków i kieliszkiem wina musującego. Zabawę sylwestrową poprowadzi DJ, a Pazibroda zapewni najwyższej jakości potrawy i obsługę. Zaczynamy o 19.00
Więcej

Zamówienia
Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Zapracowani mamy coraz mniej czasu na przygotowanie Wigilijnej kolacji. Pazibroda jak co roku daje możliwość zakupienia tradycyjnych świątecznych potraw i ciast. Formularz zamówieniowy pojawi się już wkrótce.
Wkrótce

Z przyjemnością informujemy, że Gospoda Pazibroda po raz kolejny znalazła się w najnowszej edycji prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Goult&Millau 2019.
Przypominamy, że rekomendację otrzymują restauracje i hotele, które zdobyły co najmniej 10 punktów w ocenie niezależnych krytyków kulinarnych. Obecność Pazibrody w tej publikacji świadczy o światowym poziomie serwowanych potraw, obsługi kelnerskiej oraz wspaniałej atmosferze panującej w lokalu. Wyróżnienie to stanowi wyzwanie dla Zespołu Pazibrody i zobowiązanie nie tylko do utrzymania obecnego poziomu, ale do sięgania jeszcze wyżej.
Dziękujemy naszym Gościom za cenne uwagi i spostrzeżenia. Bez nich nie osiągnęlibyśmy aż tak wiele.
Zespół Pazibrody.

Galeria Pazibroda

Idealny wypoczynek i świetna kuchnia w pięknej okolicy.

Szybki kontakt

restauracja@gospoda-pazibroda.pl
Telefon: 29 71 71 720 lub 29 71 42 732
Telefon kom. 509 851 801
fax: 29 71 42 734

CHRZANOWO 2
06-200 MAKÓW MAZ.

Aktualności

20 styczeń 2017
18 styczeń 2017
10 styczeń 2017

Search